HAHA Restobar

HAHA Restobar

Czynne codziennie
od 11:00 do 24:00

Płatność kartą!

Plac Nowy 3, Kraków

FACEBOOK

>

Domowa, polska kuchnia to nasz znak firmowy.
Polecamy tradycyjne obiady w atrakcyjnych cenach.
Zapraszamy do zapoznania się na naszym „Menu”.

Zapraszamy na pyszne słodkości
– desery, koktajle i domowe wypieki.
Idealne w zestawie z kawą lub herbatą.

Smakoszom win oferujemy włoskie wina
z lokalnych, toskańskich winiarni.
Z kolei piwoszom proponujemy piwa regionalne.

OFERTA

Restobar HAHA to kameralne miejsce w sercu ruchliwego Kazimierza. Serdecznie zapraszamy na gorące posiłki w ciągu dnia, jak i wieczorem – jesteśmy dla Was otwarci codziennie do północy. U nas posmakujecie tradycyjnej polskiej kuchni w nowoczesnym wydaniu. Miło spędzicie czas w miłej atmosferze, racząc się włoskim winem i łakociami. Lub też nabierzecie sił przy małej  czarnej, latte, czy espresso.

O NAS

Pierwszym krokiem był „Grill na Kazimierzu”. Następnie było otwarcie w 2003 roku baru z zapiekankami – tak powstał „Resto Bar HAHA”. Teraz czas na kolejny krok – dodatkowa sala, nowy wystrój oraz pełnowymiarowe menu.

Nasz cel to zadowolony klient – bez względu, czy jest nim stały bywalec, czy przygodny turysta. Stawiamy na jakość i obsługę. Nasze potrawy przygotowywane są najlepszych, lokalnych produktów. Proponujemy szeroki wachlarz potraw, zarówno w zakresie menu obiadowego, jak i przekąsek, deserów oraz alkoholi.

„Resto Bar HAHA” powstał jako uzupełnienie sezonowego „Grilla na Kazimierzu”. Teraz role się zmieniły i „Resto Bar HAHA” na stałe zagościł w pejzażu restauracji krakowskiego Kazimierza.

Serdecznie zapraszamy.

Zespół RestoBar HAHA

HAHA Grill & Resto Bar

Plac Nowy 3

tel.

mail: biuro@restobarhaha.pl